Kurumsal

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapımız

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Omer Matbaa’da çalışıyor olmaktan gurur duyan ekibimiz ve bayilerimizdir.

Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada;
Müşteri beklentilerini,
Ulusal ve uluslararası standartları,
Yasal mevzuat şartlarını,
Geleceğe temiz bir dünya bırakmayı taahhüt ederiz.

Müşterilerimize talep ettiği miktarda, Omer kalitesinde ve doğru zamanda ürün iletmenin doğru iletişimle gerçekleşeceğine inanırız. Ürün kalitemizi korumak ve yükseltmek için çalışmalarımızı doğru iletişimle planlarız.

Sürekli gelişen teknoloji ile uyumu yakalamak ve bu gelişime katkı sağlamak için ARGE çalışmalarını gerçekleştiririz.

Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Omer Matbaa için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazlı katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Türkiye deki ve Dünyadaki başarımızın en büyük payını yaptığımız yerli üretime borçluyuz. Her geçen gün yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerimizi daha da geliştirerek Yerli ve Milli üretime katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.

Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri gurubun her noktasında en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.