OUR VISION

 

Tıbbi ve Matbaa Hizmetlerde Mükemmeliyet Omer Matbaa’nın amacı, müşterilerinin ihtiyaç duydukların ürün gereksinimlerini karşılamak ve bünyesinde bulunan ürünlerle etkin bir pazarlama ve yarar sağlayıcı hizmet sunmaktır. 

Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermektir. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi ve eczacılık sektörü ile radyoloji ve sağlık sektörünü sürekli izleyecek, dünyada kabul edilen standartlara karşı değerlendirip açıklayacağız.

Müşteri Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık Sağlık konusunda müşterilerimiz için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.  Medikal Kağıtlar, Medikal Sarf Malzemeler, Medikal Disposable Ürünler, Hastane Tekstil Ürünleri, Medikal Solunum Maskeleri ile diğer medikal malzeme ve ekipmanlar ve bunların üretimi, pazarlanması konusunda ‘’ Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir.’’ İlkesiyle Omer Matbaa kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.
Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, Omer Matbaa’nın herhangi bir ürününe kısa sürede ulaşabilecektir. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız. Grubumuz için, en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız. Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Omer Matbaa da çalışmaktan olmaktan gurur duyan ekibimiz ve bayilerimizdir. Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş alt yapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürüteceğiz. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız.